Укажи, що означає слово веда. А Книга; В знання; Б бесіда; Г світ. 2 Укажи, про що розповідають космогонічні міфи вед. А Про походження Всесвіту і людини; Б про кінець світу; В про історію царських родів; Г про війни давнини. 3...

Укажи, що означає слово веда. А Книга; В знання; Б бесіда; Г світ. 2 Укажи, про що розповідають космогонічні міфи вед. А Про походження Всесвіту і людини; Б про кінець світу; В про історію царських родів; Г про війни давнини. 3 Укажи, для представників якої релігії (або ре­ лігій) біблійні книги є священними. А Для християн і мусульман; Б для християн; В для християн та юдеїв; Г для юдеїв і мусульман. 4 Укажи, до якої біблійної книги входить розпо­ відь про Каїна і Авеля. А Книга Левит; Б Книга Буття; В Книга Числа; Г Книга Суддів Ізраїлевих. 5 Укажи, де було створено Коран і виник іслам. А У Єгипті; В в Індії; Б у Туреччині; Г в Аравії. 6 Укажи, за яким принципом упорядковані сури Корану. А За хронологією створення; Б від великих за обсягом до коротших; В за алфавітом — першими літерами початкових слів; Г за тематичним. 7 Установи правильну послідовність подій у біблійній легенді про створення світу. А Бог створив сонце, місяць і зорі. Б Бог створив риб і птахів. В Бог створив небо та землю. Г Бог створив людину. 1 А Б В Г 2 А Б В Г 3 А Б В Г 4 А Б В Г 5 А Б В Г 6 А Б В Г 7 1 2 3 4 4 www.e-ranok.com.ua 8 Установи відповідність між уривками текстів і назвами книг. 1 Воістину, Бог є податель благ, міцний, могутній. І, воістину, тих, які чинили кривду, спіткає така ж доля, як і їхніх спільників, тож нехай вони краще не гнівають мене! 2 Агні! Ти — жрець, співець, пророк, Правдивий та славетний бог. 3 Петро приступив тоді та запитався Його: Господи, скільки разів брат мій може згрішити проти мене, а я маю прощати йому? Чи до семи раз? А Веди, «Рігведа» Б Біблія, Новий Заповіт В Біблія, Старий Заповіт Г Коран 8 Напиши назви 2—3 жанрів, до яких належать твори, що скла­ дають Біблію. 10 Одним реченням запиши, чого навчає притча про немилосердного боржника.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 в 2 а 3в 4 б. 5 6 7 98655443