Укажіть, чим пояснюються відмінності природних компонентів мішаних лісів та степу .

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кожний природний компонент є важливим. У мішаному лісі ростуть хвойні і листяні дерева, завдяки цим деревам, не бувають повіні, та піщані бурі, є "рідний дім" для тварин, а в степу є багатий травяний покрив, яка щорічно помирає. і утворює органічні рештки "добрива", тваринний світ в степу достатньо багатий, там є: степовий тхір, борсука та лисиця. Із птахів: дрохва курпка , жайворонок, орли тощо. також поширена степова гадюка, полоз.(До речі, можна логічно пояснити чому чому в степах більше птахів, тому що в степу немає перешкод "дерев", А а в лісі їх багато!