. Укажіть, дорослі форми якого ракоподібного ведуть прикріплений спосіб життя: A) циклопа; Б) дафнії; B) морського жолудя; Г) креветки.Укажіть, які ракоподібні ведуть паразитичний спосіб життя:A) циклопи;Б) сакуліни;...

. Укажіть, дорослі форми якого ракоподібного ведуть прикріплений спосіб життя: A) циклопа; Б) дафнії; B) морського жолудя; Г) креветки. Укажіть, які ракоподібні ведуть паразитичний спосіб життя: A) циклопи; Б) сакуліни; B) раки-самітники; Г) омари.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 морской желудь 2вроде А