Укажіть історичну особу, із якою повязані ці події:"які б тяжкі проби не судила переходити Україні і українському народові історична доля, які пертурбації не лижали б ще перед ними, великі часи творчості Української Центральної...

Укажіть історичну особу, із якою повязані ці події:"які б тяжкі проби не судила переходити Україні і українському народові історична доля, які пертурбації не лижали б ще перед ними, великі часи творчості Української Центральної Ради й її акти зостануться великою епохою її розвою, твердою підставою національного будівництва".
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Михайло Грушевський перший президент
Гость
Михайло Грушевський.