Укажіть художні засоби, використанні в уривку з поезії Шевченка "До Основ*яненка"Наша дума, наша пісня Не вмре, не загине... От де, люде, наша слава, Слава України! Без золота, без каменю, Без хитрої мови, А голосна та правдива...

Укажіть художні засоби, використанні в уривку з поезії Шевченка "До Основ*яненка" Наша дума, наша пісня Не вмре, не загине... От де, люде, наша слава, Слава України! Без золота, без каменю, Без хитрої мови, А голосна та правдива, Як господа слово. А епітет Б порівняння В уособлення Гметафора Д гіпербола Е метонімія Є іронія (декілька відповідей)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А епітет Б порівняння В уособлення  Д гіпербола