Укажіть художньо-виражальний засіб, який є визначальним у наведеній цитаті: «Старі кості, як стара верба: на вогонь добрі, а з кіньми бігати ні до чого)(В.Стефаник): а) синекдоха; б) гіпербола; в) антитеза; г) алегорія; д) порі...

Укажіть художньо-виражальний засіб, який є визначальним у наведеній цитаті: «Старі кості, як стара верба: на вогонь добрі, а з кіньми бігати ні до чого)(В.Стефаник): а) синекдоха; б) гіпербола; в) антитеза; г) алегорія; д) порівняння.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Д. Пррівняння іде порівняння кісток з вербами.