Укажіть кількість речовини магнію який взаємодіє з 0.3 моль хлоридної кислоти

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
   Х г                              0,3 моль    Mg             +              2HCl     ->      MgCl2      +      H2 n=1 моль                      n=2 моль М = 24 г/моль m=24 г Х г Mg    -    0,3 моль HCl 24 г Mg   -   2 моль HCl m(Mg) = 24 * 0,3 / 2 = 3,6 г