Укажіть неправельне твердження щодо території та географічного полобдження австраліїА . віддалена від інших населених материків.Б.посередині її перетинає екватором.В повністю лежить у східній півкулі.

Укажіть неправельне твердження щодо території та географічного полобдження австралії А . віддалена від інших населених материків. Б.посередині її перетинає екватором. В повністю лежить у східній півкулі.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
б. посередині її перетинає екватором