Укажіть оксид який розчиняється у воді: А. ZnO Б.Al2O3 B. SiO2 Г.Na2O Укажіть речовину розчинність якої збільшується при підвищенні тиску: А. Калій гідроксид Б. Спирт В. Карбон (4) оксид Г. Кухонна сіль Укажіть йони які не м...

Укажіть оксид який розчиняється у воді: А. ZnO Б.Al2O3 B. SiO2 Г.Na2O Укажіть речовину розчинність якої збільшується при підвищенні тиску: А. Калій гідроксид Б. Спирт В. Карбон (4) оксид Г. Кухонна сіль Укажіть йони які не можуть одночасно бути в розчині: А. Na(+) i SO4 (2-) Б. Ba(2+) i Br (-) B. Ag(+) i I (-) Г. SO3(2-) i K (+) i SO3(2-) Укажіть речовину електроліт: А. Водень Б. Вода В. Кухонна сіль Г. Гліцерин
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Г;   2)В;   3)В;   4)В....