Укажіть речення з відокремленою обставиною: а)  Ягід  навколо,  особливо  дикої  малини,  була  сила-силенна (О.Донченко). б)  Синоніми,  тобто  слова  близькі  за  значенням,  використовують  не лише в художніх творах (З підр...

 Укажіть речення з відокремленою обставиною:  а)  Ягід  навколо,  особливо  дикої  малини,  була  сила-силенна (О.Донченко).  б)  Синоніми,  тобто  слова  близькі  за  значенням,  використовують  не лише в художніх  творах (З підручника). в)  Смородина,  залежно  від  ґрунту  та  природних  умов  ,  може  давати добрі врожаї протягом багатьох років (З газети).  г)  Крім  вогневої  Брянського,  тут  розмістився  командний  пункт батальйону… (О. Гончар).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В. Смородина,  залежно  від  ґрунту  та  природних  умов,  може  давати добрі врожаї протягом багатьох років