укажіть рядок у якому допущено помилку у формі непрямого відмінка кількісного числівникаА)П'яти сорока одного, мільярдами.Б)П'ятдесятьма, семистах шістдесяти чотирьом,тисячі.В)Дев'ятьстами, десятьох, трьомастами.Г)вісьмома, тр...

 укажіть рядок у якому допущено помилку у формі непрямого відмінка кількісного числівника А)П'яти сорока одного, мільярдами. Б)П'ятдесятьма, семистах шістдесяти чотирьом,тисячі. В)Дев'ятьстами, десятьох, трьомастами. Г)вісьмома, трьохсот  п'ятнадцяти, вісімдесят шести.  Установіть відповідність  між  кількісними числівниками в реченях і іх  видами за значенням( одно лишнее) 1) власне кількісні на означення цілих чисел   А.Понад чотири пятих .                                                                        Б.Двоє хитрих мудрого не переважать. 2)збірні                                                     В.Сьома вода на киселі 3)дробові                            Г. Дві тополі високіі, одна одну хилить
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Прше завдання: помилки в рядках Б (семистах шістдесяти чотирьоХ) і Г (вісімдесятИ шести). Друге завдання: 1-Г, 2-Б, 3-А.