Укажіть рядок, у якому неправильно вжито іменники в кличному відмінку. А Колего Ігорю Євгеновиче, Анастасіє, Сергіє. Б Сестро Надіє , Ольго Іванівно , батьку , добродію . В Синку , Даріє Семенівно , радосте , капітане Сороко . ...

Укажіть рядок, у якому неправильно вжито іменники в кличному відмінку. А Колего Ігорю Євгеновиче, Анастасіє, Сергіє. Б Сестро Надіє , Ольго Іванівно , батьку , добродію . В Синку , Даріє Семенівно , радосте , капітане Сороко . Г Пане Багалію , ректоре , Києве , перемого , доле
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Помилка є в  рядку А Має бути колего ІгорЕ