Укажіть складне речення , одна з частин якого- неповне речення: а) Сонце вже сховалося , зі сходу наповзають тихі сутінки , рівно куриться димок на погоду. б) Перед ним відслонилося море , і було воно фосфорично осяяне , мерехн...
Укажіть складне речення , одна з частин якого- неповне речення:
а) Сонце вже сховалося , зі сходу наповзають тихі сутінки , рівно куриться димок на погоду.
б) Перед ним відслонилося море , і було воно фосфорично осяяне , мерехне , повне німого руху й трепету.
в) Вже одних колядників забрали війни , других-сира земля , а треті стали дідами.
Допоможіть ! заздалегіть дякую )))
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
перед ним відслонилося море, і було воно фосфорично осяяне, мерехне, повне німого руху і трепету.
Вже одних колядників забрали війни, других - сира земля, а треті стали дідами.