Укажіть складносурядне речення, між частинами якого не ставиться кома (окремі розділові знаки пропущені): А) Срібно-холодні роси слалися і дикі кози, стрункі й полохливі, виходили пастись на полянку. Б) Над річкою прошелестіла ...
Укажіть складносурядне речення, між частинами якого не ставиться кома (окремі розділові знаки пропущені): А) Срібно-холодні роси слалися і дикі кози, стрункі й полохливі, виходили пастись на полянку. Б) Над річкою прошелестіла гайвороняча зграя і знову стало чути густе комарине гудіння. В) Яблука, налляті холодним соком, світяться і їх видно здалеку.
Ответ(ы) на вопрос:
Яблука, налляті холодним соком, світяться і їх видно здалеку.