Укажіть слова,які пишуться через дефіс: пів/євро,пів/на/десяту,пів/книжки,радіо/а?

Укажіть слова,які пишуться через дефіс: пів/євро,пів/на/десяту,пів/книжки,радіо/а??тивний,віце/прем'єр,мовно/літературний кабінет,пів/чайної ложки,максі/мода,темно/червоний,жовто/гарячий,кисло/солодкий,міні/маркет,південно/західний. СРОЧНО ПЛИЗ 26 балов
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мовно - літературний максі- мода темно-червоний кисло-солодкий південно - західний