Укажіть співвідношення між об’ємами карбон(IV) оксиду й водяної пари у рівнянні реакції повного окиснення етенуА) 1:1;Б) 2:3;В) 1:2;Г) 2 :1.

Укажіть співвідношення між об’ємами карбон(IV) оксиду й водяної пари у рівнянні реакції повного окиснення етену А) 1:1; Б) 2:3; В) 1:2; Г) 2 :1.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Если я правильно поняла украински мова [latex]C_2H_4+3O_2\rightarrow 2CO_2+2H_2O[/latex] То есть отношение между получившимися справа в формуле об’ємами карбон(IV) оксиду й водяної пари равно 2:2, или после сокращения 1:1. Ответ: А) 1:1