Укажіть відповідність між кісткою і різновидом з'єднання,яким вона приєднується до сусідньої 1 лобова а)повне зрощення 2 кінцева фаланга пальця б) нерухоме 3 стегнова...
Укажіть відповідність між кісткою і різновидом з'єднання,яким вона приєднується до сусідньої 1 лобова а)повне зрощення 2 кінцева фаланга пальця б) нерухоме 3 стегнова в) напіврухоме 4 грудина г) одноосьовий суглоб д) багатоосьовий суглоб 1 буквенний варіант зайвий
Ответ(ы) на вопрос:
1 лобова - б) нерухоме 2 кінцева фаланга пальця - г) одноосьовий суглоб 3 стегнова - д) багатоосьовий суглоб 4 грудина - в) напіврухоме