Укр. мова 2 клас .Помогите , пожалуйста , составить рассказ 5 предложений на укр. мове на тему "Захист пташок" !

Укр. мова 2 клас . Помогите , пожалуйста , составить рассказ 5 предложений на укр. мове на тему "Захист пташок" !
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У всіх тварин є душа,у пташок також. Пташки дуже гарні друзі та помічники. Вони живляться комашками,тим самим допомагая нам. Але ми повинні піклуватися про них: виготовляти годівнички,годувати насінням. Буває й таке,що пташка злама крило. У таких випадках потрібно відвести її до ветеринара для лікування.Існують, спеціальні группи які захищають пташок від мисливців.З ціми звірями,треба поводитись дуже обережно,щоб не нашкодити.