Україна та африка спільні та відмінні риси. ...................................

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Відмінні Україна країна а Африка материк площа України 603 628 км а Африки 30 220 000 км , Україна не омивається Океаном а Африки двома в Африці живуть в основному чорношкірі а в Україні білі населення України 45 490 000 людей а в  Авриці 11 110 000 000 людей ,розмовляють Україна українською мовою а в Африканських країнах іншими мовами і так далі а спільне в їхніх країнах іУкраїні не дуже великий рівень економіки в Україні демократія і в Африканських країнах демократія  і Африка і Україна частина великого матерека Гондвани в Україні ідуть зараз війни і в Африци теж в деяких регіонах ідуть війни в Африци головною людиною є призедент і в україні так самоі так далі і вибачайте за помилки я не дужу в українсікій мові і Слава Україні