Украинска мова твор на тему "Зима в лесу"5-7 речень

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дивишся на це диво-дивне - 1 намилуватися не можеш. Т1льки подив1ться на цю красу: дерева, покрит1 б1лими кожухами, щ1паючий щ1чки мороз, 1 св1же, чисте пов1тря. 1 чому вс1 хочуть л1то? ви т1льки подив1ться надв1р - сн1жинки, кружляючи у чистому неб1, так елегантно спадають, утвоюючи сугроби. А де-не-де видно рижих б1лочок, перестрибуючих з одн1э1 г1лки на 1ншу. Так.. Це справжня краса... Аби люди част1ше проводили час на природ1, вони не були б такими злими або агресивними
Гость
Стоїть зимній ліс та чекає на весну . Птиці вже усі полетіли до теплого краю , а ліс все стоїть та стоїть . Білочки та йожики вже зібрали грибочки та заснули . А медведі у затишних норах сплять та сосуть лапку . Усі вже подготовилися до зими , навіть сам ліс .