УКРАЇНСЬКА МОВА Заміни їх словом-синонімом: Сушить собі голову-............................... Заливатися сміхом-................................ Закарбувати в памяті-............................... Умиватися...
УКРАЇНСЬКА МОВА
Заміни їх словом-синонімом: Сушить собі голову-............................... Заливатися сміхом-................................ Закарбувати в памяті-............................... Умиватися...
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. думати, осмислювати
2. сміятися, реготати
3. запам'ятати