Українські відповідники до російських:заварить кашу - ушки на макушке - днем с огнем -до поры до времени -кот наплакал - держать нос по ветру -заколдованный круг -лезть из кожи -

Українські відповідники до російських: заварить кашу -  ушки на макушке -  днем с огнем - до поры до времени - кот наплакал -  держать нос по ветру - заколдованный круг - лезть из кожи -
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 заварити кашу 2 вушка на маківці  3 днем з вогнем 4 до пори до часу 5 кіт наплакав  6  тримати ніс за вітром  7 зачароване коло  8 лізти зі шкіри