Украинский помогите пжвопрос: Складіть і запишіть два речення зі словом учительська так, щоб у першому реченні воно було прикметником, а в другому - іменником

Украинский помогите пж вопрос: Складіть і запишіть два речення зі словом учительська так, щоб у першому реченні воно було прикметником, а в другому - іменником
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Учительська даже велика у наших школу. Учительська кимната дуже просторна та у них зберигаються зошити