Укринский язык. Дай вiдповiдi на таке запитання: Як iнакше можна назвати: жовте осiннэ листя; сиве волосся бабусi; м'яке i блискуче волосся дитини; синi очi мами. ЗРАЗОК: Працьовитi, вмiлi руки тата - золотi руки тата.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
золоте осіннє листя,срібне бабусине волосся,пухке блискуче,мов зірка волосся маляти,небесні мамині очі.