Укр.мова (твір - опис ) "Рання осінь" щоб було багато однорідніх речень Поигите,пожалуйста времени нету самому

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Рання осінь у Луцьку гуляла яскрава, рання осінь Червоне, жовте, золоте листя вкрило доріжку. приємний шум під ногами звучав немов в дитинстві. рвучкий, сильний вітер носився з бабиним літом. вони ніби закликали зіграти у Спіймай мене. я не можу надихатись вдосталь осінньою прохолодою. Яка чудова, приємна і рідна рання осінь. (Луцьк заміни своїм містом, я писала про себе)