Умоляю помогите первому дам лучший ответ если что сжесь нужно составить хотя бы 5 ?

Умоляю помогите первому дам лучший ответ если что сжесь нужно составить хотя бы 5 ??редложений
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Have you ever fed animals at the zoo? Have you ever found any money? Have you ever ridden a horse? Have you ever heard English songs? Have you ever eaten Italian food? Have you ever written a poem? Have you ever flown a kite? Have you ever spoken English with a foreigner? Have you ever seen a snake?