Умоляю переведите и решите Read the dialogue and say where Kate is going for hrr holidays. What name would you like to give to the dialogue? A n n: When are you going to h

Умоляю переведите и решите Read the dialogue and say where Kate is going for hrr holidays. What name would you like to give to the dialogue? A n n: When are you going to h ave your holidays? K a t e: In the autumn. I think I"ll have them in November. A n n: Are you going to your country house nrar Moscow? K a t e: No, I"m. Not this time. My family and I are going to Europe. A n n: Lucky you! What places will you visit?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Прочитайте диалог,и скажите что собирается сделать Катя(Кейт) на каникулах.Как вы озаглавите диалог? —Когда у тебя будут каникулы? —Осенью.Я думаю они будут в Ноябре. —Ты собираешься на дачу рядом с Москвой? —Нет,не в этот раз. Я и моя семья собираются в Европу. —Удачи!Какие места собираешься посетить?