УМОЛЯЮ ПОМОГИТЕ! ДАЮ 20 БАЛЛОВ У калометр з холодною водою занурили гарячий мідний брусок. Як після цього змінюється внутрішня енергія : 1 - води , 2 - системи(вода,мідь,калометр)? ( + збільшується , - зменшується , +- не зміню...

УМОЛЯЮ ПОМОГИТЕ! ДАЮ 20 БАЛЛОВ У калометр з холодною водою занурили гарячий мідний брусок. Як після цього змінюється внутрішня енергія : 1 - води , 2 - системи(вода,мідь,калометр)? ( + збільшується , - зменшується , +- не змінюється) Варіанти відповідей : а) 1 і 2 + , б)1+ і 2- , в)1+ і 2+- , г)1 і 2-
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вода +, система +- . Ответ в)