Умови берестейського мирного договору Мне надо написать конспект

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Умови: 1) УНР виходила з Першої світової війни. 2) УНР було визнано незалежною, рівноправною державою. 3) Холмщина та Підляшшя входили до складу України 4) Німецька імперія і Австро-Угорська імперія зобов'язувались допомогти УЦР звільнити територію УНР від більшовиків 5) УНР зобов'язалась постачати в Німецьку імперію та Австро-Угорську імперію їжу, що була потрібна для населення Місце проведення: Берестя Дата: 9 лютого 1918