Упражнение 1. Составьте предложения из следующих словосочетаний. 1. The 8th in Sochi I on was born July of. 2. My collection CD discs I many in have. 3. I on TV often Discovery and Science watch channels. 4. Read art and scienc...

Упражнение 1. Составьте предложения из следующих словосочетаний. 1. The 8th in Sochi I on was born July of. 2. My collection CD discs I many in have. 3. I on TV often Discovery and Science watch channels. 4. Read art and science a lot of I books on.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ответ получился на картинке