Упражнение 4. Замените I на he 1. I always get up at 7 o’clock. 2. I wash my face. 3. I don't like to take a shower every day. 4. I drink milk in the kitchen.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. He always gets up at 7 o’clock. 2. He washes his face. 3. He dosen't like to take a shower every day. 4. He drink milk in the kitchen. Сделай лучшим, если не сложно)