Упродовж трьох днів кіт муркіт ловитьмишей.кожного наступного дня кіт ловить на 2 миші більше,ніжу попередній день.на третій день він спіймав у 2 рази більше мишей,ніж у перший.скільки мишей спіймав кіт за ці 3 дні?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 день  - х мышей 2 день  -х+2 мыши 3 день - (х+2)+2=х+4 мыши по условию на 3 день кот поймал в 2 раза больше, чем в первый. уравнение: 2х=х+4, х=4 1 день - 4 2 день - 6 3 день  - 8 4+6+8=18 за 3 дня 18 мышей