Усі слова треба писати з великої літери в рядку: А. (с)обор (с)вятого (ю)ра, (д)авній (є)гипет; (г)уцульщина; Б. (е)стонська (р)еспубліка, (с)ередня (а)зія, (а)ндріївський (

Усі слова треба писати з великої літери в рядку: А. (с)обор (с)вятого (ю)ра, (д)авній (є)гипет; (г)уцульщина; Б. (е)стонська (р)еспубліка, (с)ередня (а)зія, (а)ндріївський ( у)звіз; В. (а)грарна (п)артія (у)країни, (д)жомолунгма, (х)арківщина; Г. (в)елике (г)ерцогство (л)юксембург, (ф)удзіяма, (женевське (о)зеро; Д. (ф)едерація (м)алайзія, (з)олота (о)рда, (в)олодимир (в)еликий.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ответ Д правильний 100%