Усі слова утворено суфіксальним способом у рядку А водянистий, прибережний, перевибори, залізничник Б патріотизм, малюнок, жнивувати, казковий В зелень, кімнатний, темно-вишневий, український Г пуск, безпомилковий, антитіло, ту...

Усі слова утворено суфіксальним способом у рядку А водянистий, прибережний, перевибори, залізничник Б патріотизм, малюнок, жнивувати, казковий В зелень, кімнатний, темно-вишневий, український Г пуск, безпомилковий, антитіло, туристичний
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Б патріотизм, малюнок, жнивувати, казковий