Условие задачи Видатний український педагог В. О. Сухомлинський (1918-1970) почав педагогічну діялність у 1935 р. а з 1947 р. до кінця життя очолював Павлишську середню школу на Кіровоградщині У якому віці Василь Олександрович ...

Условие задачи  Видатний український педагог В. О. Сухомлинський (1918-1970) почав педагогічну діялність у 1935 р. а з 1947 р. до кінця життя очолював Павлишську середню школу на Кіровоградщині У якому віці Василь Олександрович почав учитилювати? Скільки років він присвятив навчянню дітей?Скільки рокив В. О. Сухомлинський керував школою?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Учителювати почав у 17 рокiв Присвятив навчанню дiтей 35 рокiв Керував школою 23 роки