Установіть послідовність подій а чигиринські походи турецького - татарського війка б укладання гадяцької угоди в проголошення п дорошенка гетьманом усієї козацької україни г укладання бахчисарайського мирного договору помож...

Установіть послідовність подій а чигиринські походи турецького - татарського війка б укладання гадяцької угоди в проголошення п дорошенка гетьманом усієї козацької україни г укладання бахчисарайського мирного договору поможіть !!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вот держи ответы. 1)б 2)а. 3) в. 4) г.