Скласти розписку від імені вчителя про одержання в бібліотеці школи підручників для 7 класу в кількості 25 примірників

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я, Новіков Ігор Павлович, вчитель з економіки , отримав від завідувача шкільної бібліотеки Нестерчука С.М. підручники для 7-го класу в кількості 25 примірників на період з 2016 по 2017 навчальний рік. Забовязуюся повернути усі 25 підручників у гарному стані на кінець закінчення навчального року. Дата Підпис