Установіть послідовність реакцій для здійснення перетворень алкан → галогенопохідний алкану → алкен → алкін → алкен А галогенування Б дегідрування В дегідрогалогенування Г гідрування Запишіть рівняння відповідних реак...

Установіть послідовність реакцій для здійснення перетворень алкан → галогенопохідний алкану → алкен → алкін → алкен А галогенування Б дегідрування В дегідрогалогенування Г гідрування Запишіть рівняння відповідних реакцій.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
С2H6 + Cl2 ⇒ C2H5Cl + HCl    A C2H5Cl  + NaOH(спирт. р-р) ⇒ CH2=CH2 + NaCl + H2O  B CH2=CH2 ⇒ HC≡CH + H2   Б HC≡CH + H2 ⇒ H2C=CH2     Г