Установіть послідовність  величин для азоту згідно з ланцюжком кількість речовини (моль) - маса (г) -кількість атомів -кількість молекул - об’єм (л, н.у.):А 56;             Б 1,204 × 1024;     В2;                        Г44,8

Установіть послідовність  величин для азоту згідно з ланцюжком кількість речовини (моль) - маса (г) -кількість атомів -кількість молекул - об’єм (л, н.у.): А 56;              Б 1,204 × 1024;      В2;                        Г44,8
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
в-а-б-г в)2моль-а)56г-б)1,204*1024-Г)44,8л