Установіть відповідність між односкладними реченнями та їх видами. А) Не взявшись за сокиру, хату не сбудуєш Б) Про успішний виступ Остапа довідалися і в царському дворі. В) Хлюпіт хвиль, рівне дихання моря Г)Уже неозброяним ок...
Установіть відповідність між односкладними реченнями та їх видами. А) Не взявшись за сокиру, хату не сбудуєш Б) Про успішний виступ Остапа довідалися і в царському дворі. В) Хлюпіт хвиль, рівне дихання моря Г)Уже неозброяним оком стало видно зграї птахів. Д) Скажемо відверто хоч би сьогодні про наші помилки й безвідповідальність. Е) Розумну річ приємно й слухати 1) Означено-особове 2)Неозначено-особове 3) Узагальнено особове 4) Безособове 5) Називне
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А - 3 Б - 2 В - 5 Г - 4 Д - 2 Е - 4"""""""""""""""""""""""""