УСТАНОВІТЬ ВІДПОВІДНІСТЬ МІЖ ПОДІЯМИ ТА ЇХНІМИ НАСЛІДКАМИ : 1)приєднання князями Володимира і Ярослава Червенських міст; 2)перший Балканський похід князя Святослава; 3)розгром князем Святославом Хозарського Каганату; 4)похід Но...

УСТАНОВІТЬ ВІДПОВІДНІСТЬ МІЖ ПОДІЯМИ ТА ЇХНІМИ НАСЛІДКАМИ : 1)приєднання князями Володимира і Ярослава Червенських міст; 2)перший Балканський похід князя Святослава; 3)розгром князем Святославом Хозарського Каганату; 4)похід Новгородського князя Олега на Київ; а)поширення влади Київського князя на плем'я в'ятичів.утворення Тмутараканського князівства; б)поширення влади Київського князя на племна волинян і білих хорватів; в)поширення влади Київського князя на племена уличів і тивеців; г)об'єднання Північної та Південої Русі; д)об'єднання полян,деревлян і сіверян під владою Київського князя;
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мне тоже это нужно) правда только я знаю что 3-а