Установіть відповідність між поняттям та його визначенням. 1. Інститут права. 2. Протиправна поведінка. 3. Правоздатність. 4. Чинність закону. А. Обов'язковість виконання закону, обмежена певним часом, простором і колом осіб, н...

Установіть відповідність між поняттям та його визначенням. 1. Інститут права. 2. Протиправна поведінка. 3. Правоздатність. 4. Чинність закону. А. Обов'язковість виконання закону, обмежена певним часом, простором і колом осіб, на які він поширюється. Б. Неможливість для особи власними діями набувати цивільних прав і створювати для себе цивільні обов'язки. В. Система юридичних норм, що регулює певну групу однорідних відносин у рамках галузі права. Г. Закріплена у законодавстві й забезпечена державою можливість суб'єкта мати права і обов'язки. Ґ. Різновид правової поведінки, що характеризується як соціальне відхилення від норм, зловживання.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. В 2. Ґ 3. Г 4. А Пожалуйста!)