установіть відповідність між правоохоронними органами та їх повноваженнями: 1.

установіть відповідність між правоохоронними органами та їх повноваженнями: 1.Захист економічних інтересів Служба безпеки України 2. Підтримка державного обвинувачення в суді. 3. Охорона громадського порядку 4. Захист економічного, науковотехнічного та оборонного потенціалу України. А.служба безпеки України Б. Міліція. В. державна митна служба Г.органи юстиції прокуратура
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)A-служба безпеки 2)г 3)б 4)в