Установіть відповідність між реченнями і вставними конструкціями в них (розділові знаки пропущено). 1 звертання 2 вставне слово 3 вставне словосполучення 4 вставне речення А Бува то правда кажучи звичайна крамарська буда яких ...

Установіть відповідність між реченнями і вставними конструкціями в них (розділові знаки пропущено). 1 звертання 2 вставне слово 3 вставне словосполучення 4 вставне речення А Бува то правда кажучи звичайна крамарська буда яких безліч в Італії. (Леся Українка) Б Воно мені мабуть так мало бути. (М. Вінграновський) В А я хвилину виберу скажу про командира отак за пер-шим спогадом і другий виплива душа у нього щира… (А. Малишко) Г Ми зберегли тебе вкраїнсько мово щоб лютий ворог не поранив. (П. Тичина) Д Стежина неначе лоза виноградна пнеться по білій стіні гори. (Д. Павличко)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 г, 2б, 3а, 4д. я вважаю,що це буде сама так