Установіть відповідність між тектонічними структурами і сейсмічними зонами Південної Америки та формами рельєфу, які до них приурочені: А плити Південноамериканської платформи Б область кайнозойської складчатості В Тихоокеансь...

Установіть відповідність між тектонічними структурами і сейсмічними зонами Південної Америки та формами рельєфу, які до них приурочені: А плити Південноамериканської платформи Б область кайнозойської складчатості В Тихоокеанський сейсмічний пояс 1 вулкани Котопахі, Чімборасо, Сан-Педро 2 Ефіопське нагір'я 4 Бразильське, Гвіанське плоскогір'я
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А 4    Б 2    В 1 думаю так