Установіть відповідність між виділеним у реченні іменником і його синтаксичною роллю (член речення) 1 підмет 2 присудок 3 додаток А Книги - морська глибина. Б Навпростець тільки ворони літають. В Не те щука в морі, щоб карась н...

Установіть відповідність між виділеним у реченні іменником і його синтаксичною роллю (член речення) 1 підмет 2 присудок 3 додаток А Книги - морська глибина. Б Навпростець тільки ворони літають. В Не те щука в морі, щоб карась не дрімав. Г Тиха вода греблю рве
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Глибина - присудок(2) 2. Ворони - підмет(1) 3. В морі - обставина 4. Греблю - додаток(3)