Установіть відповідність між відокремленим членом та реченням у якому він вжитий 1. Означення 2. Прикладка 3. додаток 4. Обставина А. Птиця,струшуючи краплини з крил,перелякано зірвалася з води. Б. Розвійтеся ж вітром,листочки ...

Установіть відповідність між відокремленим членом та реченням у якому він вжитий 1. Означення 2. Прикладка 3. додаток 4. Обставина А. Птиця,струшуючи краплини з крил,перелякано зірвалася з води. Б. Розвійтеся ж вітром,листочки зів'ялі В. Дніпро! Ти тихо в день ясний пливеш,заглиблений в минуле. Г. На призьбі сиділа його мати,вже немолода жінка. Д. Нікого тут нема,крім мене й господині.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Означення - В. Дніпро! Ти тихо в день ясний пливеш,заглиблений в минуле. 2. Прикладка - Г. На призьбі сиділа його мати,вже немолода жінка. 3. додаток - Д. Нікого тут нема,крім мене й господині. 4. Обставина - А. Птиця,струшуючи краплини з крил,перелякано зірвалася з води.