Установіть відповідність між видом дієприслівника в реченні та прикладом ( розділові знаки пропущено) 1.Одиничний дієприслівник, що відокремлюється 2.Одиничний дієприслівник, що не відокремлюється 3. дієприкметниковий зв...

Установіть відповідність між видом дієприслівника в реченні та прикладом ( розділові знаки пропущено) 1.Одиничний дієприслівник, що відокремлюється 2.Одиничний дієприслівник, що не відокремлюється 3. дієприкметниковий зворот перед означуваним словом 4. дієприкметниковий зворот після означуваним словом А) Зима скрадаючись повіяла крилом Б) І вже я тільки літаю ледве торкаючись лугу В) Верби схилившись над Дінцем розчісують коси зелені Г) Дівчина сиділа замислившись Д) З золота зіткане сяєво ллється
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тримай відповідь 1 А  2 Г 3 Б 4 В