Установіть відповідність способу припинення шлюбу і правовим механізмом, передбаченим Сімейним кодексом: Припинення шлюбу; Шлюб розривається в ДОРАЦС; Шлюб розривається на підставі рішення суду. А) внаслідок розірвання шлюбу за...

Установіть відповідність способу припинення шлюбу і правовим механізмом, передбаченим Сімейним кодексом: Припинення шлюбу; Шлюб розривається в ДОРАЦС; Шлюб розривається на підставі рішення суду. А) внаслідок розірвання шлюбу за спільною заявою подружжя; Б) за позовом одного із подружжя протягом вагітності дружини, якщо батьківство зачатої дитини визнано іншою особою; В) якщо фактично припинилися сімейні стосунки; Г) шлюб розривається за заявою одного із подружжя, якщо другий засуджений за вчинення злочину до позбавлення волі на строк не менше 3 років
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Шлюб розривається на підставі рішення суду Б),  В)  Шлюб розривається в ДОРАЦС; А), Г)