Установите соответствие Обставина Додаток Означення прикладка А. Який шумливий свит там,за викном Б. Оживлялася мужика крапель, сумних и веселих,линивих и жвавих. В. Народе мий, уже пора настала для щедрих зерен Правди и Добра...

Установите соответствие Обставина Додаток Означення прикладка А. Який шумливий свит там,за викном Б. Оживлялася мужика крапель, сумних и веселих,линивих и жвавих. В. Народе мий, уже пора настала для щедрих зерен Правди и Добра Г. Осинь,найкраща пора,пахла з усих пидвид. Д. Уси прийшли на занятия, за вийнятком двох чергових
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А- обставина Б- означення В- додаток Г- прикладка